MOŽNOSTI DOPRAVY

Pro doručení objednaného zboží z našeho internetového obchodu si můžete vybrat z více způsobů dopravy (PPL, Zásilkovna, osobní odběr) dle Vašich preferencí.

Objednávky zpracováváme každý pracovní den.

Při objednávce zboží nad 2000 Kč je poštovné v rámci České republiky ZDARMA.


1. PŘEPRAVNÍ SLUŽBA PPL

Při volbě dopravy skrze přepravní společnost PPL Vám balík bude doručen na Vámi uvedenou adresu. Jakmile dopravci (PPL) předáme Váš balík, obdržíte od dopravce email s informace o Vaší zásilce. V den dovozu obdržíte informativní SMS s orientačním časem doručení (v rozmezí dvou hodin) kdy Vám zboží bude doručeno. V případě, že Vás kurýr nezastihne, doručí Vám zásilku následující den.*

Cena při platbě bankovním převodem: 80 Kč
Cena při platbě na dobírku: 119 Kč (vč. ceny za dobírku 39 Kč)

*Pro více informací: https://www.ppl.cz/


2. ZÁSILKOVNA

Při volbě dopravy přes Zásilkovnu si vyberete výdejní místo, které Vám nejvíce vyhovuje. My pak Vaši objednávku předáme dopravci (Zásilkovna), od něhož obdržíte email s trasovacím číslem. Cestu své objednávky tak můžete sledovat online.  Jakmile Vaše zásilka bude doručena na Vámi zvolené výdejní místo, obdržíte SMS a e-mail s heslem, kterým se při výdeji prokážete.*

Cena (pro ČR): 65 Kč
Cena (pro SK): 86 Kč

*Pro více informací: https://www.zasilkovna.cz/obcane/vyzvednuti-zasilky


3. OSOBNÍ ODBĚR

Objednané zboží z našeho e-shopu si můžete vyzvednout v naší kamenné prodejně na adrese Lidická 26 v Ostravě-Vítkovicích .

Provozní doba: Po-Čt od 8 do 16 hod a v Pá od 8 do 15 hod.

Osobní odběry lze uhradit hotově či platební kartou při převzetí, popř. bankovním převodem* 

*(při platbě bankovním převodem si zboží můžete vyzvednout až po připsání částky na náš bankovní účet)Uvedené ceny jsou s 21% DHP.