Gaggia La Reale

NA OBJEDNÁVKU

HORKÁ NOVINKA ROKU 2019!

Pákový kávovar Gaggia La Reale je vyráběn ve dvou variantách, a to jako dvoupákový (2GR) či třípákový kávovar (3GR).

Gaggia La Reale je navržen tak, aby uspokojil potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka. Pro zajištění co největší efektivnosti práce obsahuje pákový kávovar bojler zvlášť pro páru a horkou vodu a zvlášť pro každou hlavu kávovaru.

Originální design inspirovaný odlesky světel se může pyšnit skvostným zevnějškem z mědi a oceli doplněným o světlé a jemné linie.

Velkou předností pákového kávovaru Gaggia La Reale je možnost nastavení individuální teploty pro každou hlavu, což je možné díky dvěma bojlerům pro dvoupákový a třem bojlerům pro třípákový kávovar. Každou hlavu lze ovládat samostatně díky dotykovému displeji s funkcí spořiče obrazovky a nabízí tři programovatelná tlačítka pro přípravu požadovaného nápoje s určením doby přípravy a natavením teploty. Součástí kávovaru je i tryska páry, která je vyrobena z materiálu nepodléhajícímu zahřívání. Kávovar informuje také o aktuální teplotě bojleru a umožňuje přepnout kávovar do úsporného režimu.

Součástí je také počítadlo, které informuje o počtu připravených káv a množství spotřebované vody. Dále zahrnuje USB port pro nastavení parametrů kávovaru. Rovněž upozorní na potřebu výměny filtru. V neposlední řadě také nechybí nahřívací plocha pro šálky a možnost nastavení výšky díky upravitelným nohám kávovaru.

Pákový kávovar se provádí ve dvou barevných variantách: bíla/měď a šedá/měď.303 014,00 Kč