Orchestrale ETNICA

Orchestrale Etnica je profesionální pákový kávovar, který připraví skvělou kávu či cappuccino a skvěle se hodí do kaváren, restaurací a barů.

Je dostupný v automatické a semiautomatické verzi se standardním nebo zvýšeným výdejem kávy skupiny E61.

Vyrábí se jako jednopákový (1GR), dvoupákový (2GR) a třípákový (3GR).

Svým jedinečným designem a kvalitním provedením potěší každého milovníka kávy. 


V případě zájmu Vám rádi vyhotovíme nabídku odpovídající přímo Vašim požadavkům (zahrnující příslušenství, barevné kombinace, technické provedení).


Nevíte si rady a potřebujete poradit s výběrem?
Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: info@kavovaryservis.cz nebo volejte:
+420 602 730 069. Cena od:

113 800,00 Kč


      Profesionální pákový kávovar Orchestrale Etnica je svým designem věnován etnickému lidovému hudebnímu umění.

    Italští designéři se při jeho tvorbě nechali inspirovat svými tradicemi, kulturními znaky a etnicitou. 

   Tak jako v hudbě zvuk a melodie úzce souvisí s kvalitou materiálu hudebních nástrojů, tak i pákový kávovar Orchestrale Etnica se může pyšnit originálním designem a kvalitní konstrukcí.


HLAVNÍ PARAMETRY

 • dostupný jako jedno-, dvou- či třípákový
 • programovatelné dávkování porce kávy u automatické verze kávovaru
 • hladinoznak
 • manometr
 • bojler a potrubí z mědi
 • matice a příruby z mosazi
 • manuální a automatický výdej horké vody
 • motorové čerpadlo s vodním chlazením
 • rám z lesklé nerezové oceli a detaily z metakrylátu v různých barevných variantách
 • široký výběr barev

VOLITELNÉ

 • elektrický ohřev šálků
 • externí motorové čerpadlo
 • kapučinátor
 • počítadlo
 • sériové rozhraní pro externí připojení
 • dřevěné provedení - páky a ventily horké vody a páry z ořechového masivu
 • směšovač horké vody
 • zvýšené skupiny
 • LED osvětlení
 • přizpůsobení designu požadavkům zákazníka (př. umístění loga na boční či zadní stěnu kávovaru)

VOLITELNÉ BAREVNÉ KOMBINACE

ZÁKLADNÍ PROVEDENÍ - konstrukce z nerezové oceli s transparentním metakrylátem a zadní stěna z lesklé nerezové oceli

 • boční stěny a/nebo zadní panel z nerezové oceli, matné bílé, černé, světle modré retro, rezavě hnědá, dřevěné provedení, limitovaná edice s leštěnými boky se saténovým povrchem a vysokým leskem
 • dřevěné provedení z ořechového masivu

Barevné varianty metakrylátu: černá, bílá, zelená, červená, žlutá, oranžová, modrá, fialová

Madla jsou v barvách: bílá, lesklá nerez, dřevo

Černé provedené s dřevěnými doplňky

 • konstrukce z nerezové oceli v černé barvě s bočními stěnami v barevných variantách: matné bílé, černé, světle modré retro, rezavě hnědá, dřevěné provedení, limitovaná edice s leštěnými boky se saténovým povrchem a vysokým leskem
 • dřevěné provedení z ořechového masivu

Barevné varianty metakrylátu: černá, bílá, zelená, červená, žlutá, oranžová, modrá, fialová

POZOR! dřevěném provedené nezahrnuje provedení s metakrylátem

SPECIÁLNÍ NABÍDKA "LED PODSVÍCENÍ METAKRYLÁTU" 

 • možnost dokoupení LED podsvícení metakrylátu na bočních stěnách kávovaru

Každý kávovar je vyráběn individuálně a vždy tak, aby vyhověl všem požadavkům zákazníka. Je možné izpůsobení designu požadavkům zákazníka (př . umístění loga na boční či zadní stěnu kávovaru). 


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Orchestrale RADIOFONICA

Orchestrale Radiofonica je dvoupákový profesionální kávovar, který se vyrábí v automatické verzi a automatickým ovládáním. Disponuje zvýšeným výdejem kávy skupiny E61. Svým jedinečným a originálním designem se skvěle se hodí do barů, restaurací či kanceláří .  V případě zájmu Vám rádi vyhotovíme nabídku odpovídající přímo Vašim požadavkům (zahrnující příslušenství, barevné kombinace, technické provedení). Nevíte si rady a potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: info@kavovaryservis.cz  nebo volejte:   +420 602 730 069.   Cena od:

92 300,00 Kč

Orchestrale PHONICA

Orchestrale  Phonica se řadí mezi pákové kávovary, který připraví skvělou kávu a uspokojí i toho nejnáročnějšího milovníka kávy. Vyrábí se v automatické a sem iautomatické verzi se standardním nebo zvýšeným výdejem kávy skupiny E61. Modely s automatickým ovládáním jsou dostupné s programovatelným dávkováním porcí kávy . Vyrábí se jako jednopákový (1GR), dvoupákový (2GR) a třípákový (3GR).  Svým jedinečným designem a kvalitním provedením se skvěle hodí do barů, restaurací a kanceláří. V případě zájmu Vám rádi vyhotovíme nabídku odpovídající přímo Vašim požadavkům (zahrnující příslušenství, barevné kombinace, technické provedení). Nevíte si rady a potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: info@kavovaryservis.cz  nebo volejte:   +420 602 730 069.   Cena od:

114 400,00 Kč

Orchestrale ETNICA

Orchestrale Etnica je profesionální pákový kávovar, který připraví skvělou kávu či cappuccino a skvěle se hodí do kaváren, restaurací a barů . Je dostupný v automatické a semiautomatické verzi se standardním nebo zvýšeným výdejem kávy skupiny E61. Vyrábí se jako jednopákový (1GR), dvoupákový (2GR) a třípákový (3GR). Svým jedinečným designem a kvalitním provedením potěší každého milovníka kávy.  V případě zájmu Vám rádi vyhotovíme nabídku odpovídající přímo Vašim požadavkům (zahrnující příslušenství, barevné kombinace, technické provedení). Nevíte si rady a potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: info@kavovaryservis.cz  nebo volejte: +420 602 730 069.   Cena od:

113 800,00 Kč

Orchestrale NOTA

Orchestrale NOTA je jednopákový profesionální kávovar pro přípravu espressa disponující thermosifonickým napájecím systémem. Profesionální pákový kávovar Orchestrale NOTA je z celé řady kávovarů značky Orchestrale nejkompaktnějších kávovarem. Skvěle se hodí do malých barů, restaurací a kanceláří . Svým jedinečným designem a kvalitním provedením potěší každého milovníka kávy. V případě zájmu Vám rádi vyhotovíme nabídku odpovídající přímo Vašim požadavkům (zahrnující příslušenství, barevné kombinace, technické provedení). Nevíte si rady a potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: info@kavovaryservis.cz   nebo volejte:   +420 602 730 069. Cena od:

61 700,00 Kč

Gaggia La Reale

HORKÁ NOVINKA ROKU 2019! Pákový kávovar Gaggia La Reale je vyráběn ve dvou variantách, a to jako dvoupákový (2GR) či třípákový kávovar (3GR). Gaggia La Reale je navržen tak, aby uspokojil potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka. Pro zajištění co největší efektivnosti práce obsahuje pákový kávovar bojler zvlášť pro páru a horkou vodu a zvlášť pro každou hlavu kávovaru. Ori ginální desig n inspirovaný odlesky světel se může pyšnit skvostným zevnějškem z mědi a oceli doplněným o světlé a jemné linie. Velkou předností pákového kávovaru Gaggia La Reale je možnost na stavení individuální teploty pro každou hlavu , což je možné díky dvěma bojlerům pro dvoupákový a třem bojlerům pro třípákový kávovar. Každou hlavu lze ovládat samostatně díky doty kovému disple ji s funkcí spořiče obrazovky a nabízí tři programovatelná tlačítka pro přípravu požadovaného nápoje s určením doby přípravy a natavením teploty. Součástí kávovaru je i tryska páry, která je vyrobena z materiálu nepodléhajícímu zahřívání. Kávovar informuje také o aktuální teplotě bojleru a umožňuje přepnout kávovar do úsporného režimu. Součástí je také počítadlo, které informuje o počtu připravených káv a množství spotřebované vody. Dále zahrnuje USB port pro nastavení parametrů kávovaru. Rovněž upozorní na potřebu výměny filtru. V neposlední řadě také nechybí nahřívací plocha pro šálky a možnost nastavení výšky díky upravitelným nohám kávovaru. Pákový kávovar se provádí ve dvou barevných variantách: bíla/měď a šedá/měď.

303 014,00 Kč