Orchestrale NOTA

Orchestrale NOTA je jednopákový profesionální kávovar pro přípravu espressa disponující thermosifonickým napájecím systémem.

Profesionální pákový kávovar Orchestrale NOTA je z celé řady kávovarů značky Orchestrale nejkompaktnějších kávovarem. Skvěle se hodí do malých barů, restaurací a kanceláří.

Svým jedinečným designem a kvalitním provedením potěší každého milovníka kávy.

V případě zájmu Vám rádi vyhotovíme nabídku odpovídající přímo Vašim požadavkům (zahrnující příslušenství, barevné kombinace, technické provedení).


Nevíte si rady a potřebujete poradit s výběrem?
Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: info@kavovaryservis.cz nebo volejte: 
+420 602 730 069.


Cena od:

61 700,00 Kč


Je známo, že Itálie je domovinou opery a místem s kořeny klasické hudby. I zde se designéři nechali inspirovat italským vkusem, který je jim vlastní a promítli kus svých hudebních kořenů i do celkového designu profesionálního kávovaru Orchestrale NOTA.

A tak, jako v umění hudby a zpěvu je jednou z nejdůležitějších vlastností dovednost ovládat a podmanit si každou notu a tón, je i profesionální kávovar Orchestrale NOTA ztělesněnou esencí těchto dovedností a technických kvalit inspirované samotnou Itálií a její hudební historií.


HLAVNÍ PARAMETRY

 • jednopákový profesionální kávovar
 • kompletní rám stroje z nerezové oceli AISI 304
 • výdej kávy E61 "Levetta" ve zvýšeném provedení
 • měděný bojler o objemu 3 litry
 • zásobník vody o objemu 2,2 litry s ukazatelem vodní hladiny
 • možnost pevného připojení k vodovodní síti
 • profesionální vestavěné rotační čerpadlo
 • motorové čerpadlo s chlazením vzduchem
 • bojler a potrubí z mědi
 • matice a příruby z mosazi
 • ochranný termostat topného tělesa
 • hladinoznak a manometr

VOLITELNÉ

 • kohoutky a ventily s joystikem
 • bílé rukojeti páky na kávu pro 1 či 2 šálky
 • LED osvětlení loga na zadním panelu
 • dřevěné provedení - páky a ventily horké vody a páry z ořechového masivu
 • profesionální směrová tryska páry a výpusť horké vody s teflonovou vložkou typu "cold touch"
 • světelná signalizace zapnutého stroje
 • světelná signalizace pro doplnění zásobníku vody

VOLITELNÉ BAREVNÉ KOMBINACE

ZÁKLADNÍ PROVEDENÍ - boční stěny a zadní strana/záda je vyrobena z nerezové oceli

Další varianty:

 • záda z nerezové oceli a boční stěny v různých barevných variantách (viz "Barevné varianty")
 • záda i boční stěny v těchto barevných variantách (viz "Barevné varianty")

Barevné varianty:

 • bílé temperované sklo
 • černé temperované sklo
 • matná bílá lakovaná nerez
 • matná černá lakovaná nerez
 • matná retro světle modrá nerez
 • matná rezavě hnědá nerez
 • limitovaná edice s leštěnými boky se saténovým povrchem a vysokým leskem
 • dřevěné provedení z ořechového masivu

SPECIÁLNÍ NABÍDKA "ALL BLACK": 

 • konstrukce z nerezové oceli v černém provedené s dřevěnými doplňky
 • konstrukce z nerezové oceli v černé barvě s bočními stěnami v barevných variantách (viz "Barevné varianty")

TECHNICKÉ PARAMETRY

příkon        1800-1500W

výkon         110 - 120 - 230 - 240V/ 50 - 60 Hz

rozměry     370 x 440 x 450 (š x h x v) v mm

hmotnost   30kg


Každý kávovar je vyráběn individuálně a vždy tak, aby vyhověl všem požadavkům zákazníka. Je možné izpůsobení designu požadavkům zákazníka (př . umístění loga na boční či zadní stěnu kávovaru).


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Orchestrale RADIOFONICA

Orchestrale Radiofonica je dvoupákový profesionální kávovar, který se vyrábí v automatické verzi a automatickým ovládáním. Disponuje zvýšeným výdejem kávy skupiny E61. Svým jedinečným a originálním designem se skvěle se hodí do barů, restaurací či kanceláří .  V případě zájmu Vám rádi vyhotovíme nabídku odpovídající přímo Vašim požadavkům (zahrnující příslušenství, barevné kombinace, technické provedení). Nevíte si rady a potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: info@kavovaryservis.cz  nebo volejte:   +420 602 730 069.   Cena od:

92 300,00 Kč

Orchestrale PHONICA

Orchestrale  Phonica se řadí mezi pákové kávovary, který připraví skvělou kávu a uspokojí i toho nejnáročnějšího milovníka kávy. Vyrábí se v automatické a sem iautomatické verzi se standardním nebo zvýšeným výdejem kávy skupiny E61. Modely s automatickým ovládáním jsou dostupné s programovatelným dávkováním porcí kávy . Vyrábí se jako jednopákový (1GR), dvoupákový (2GR) a třípákový (3GR).  Svým jedinečným designem a kvalitním provedením se skvěle hodí do barů, restaurací a kanceláří. V případě zájmu Vám rádi vyhotovíme nabídku odpovídající přímo Vašim požadavkům (zahrnující příslušenství, barevné kombinace, technické provedení). Nevíte si rady a potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: info@kavovaryservis.cz  nebo volejte:   +420 602 730 069.   Cena od:

114 400,00 Kč

Orchestrale ETNICA

Orchestrale Etnica je profesionální pákový kávovar, který připraví skvělou kávu či cappuccino a skvěle se hodí do kaváren, restaurací a barů . Je dostupný v automatické a semiautomatické verzi se standardním nebo zvýšeným výdejem kávy skupiny E61. Vyrábí se jako jednopákový (1GR), dvoupákový (2GR) a třípákový (3GR). Svým jedinečným designem a kvalitním provedením potěší každého milovníka kávy.  V případě zájmu Vám rádi vyhotovíme nabídku odpovídající přímo Vašim požadavkům (zahrnující příslušenství, barevné kombinace, technické provedení). Nevíte si rady a potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: info@kavovaryservis.cz  nebo volejte: +420 602 730 069.   Cena od:

113 800,00 Kč

Orchestrale NOTA

Orchestrale NOTA je jednopákový profesionální kávovar pro přípravu espressa disponující thermosifonickým napájecím systémem. Profesionální pákový kávovar Orchestrale NOTA je z celé řady kávovarů značky Orchestrale nejkompaktnějších kávovarem. Skvěle se hodí do malých barů, restaurací a kanceláří . Svým jedinečným designem a kvalitním provedením potěší každého milovníka kávy. V případě zájmu Vám rádi vyhotovíme nabídku odpovídající přímo Vašim požadavkům (zahrnující příslušenství, barevné kombinace, technické provedení). Nevíte si rady a potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: info@kavovaryservis.cz   nebo volejte:   +420 602 730 069. Cena od:

61 700,00 Kč

Gaggia La Reale

HORKÁ NOVINKA ROKU 2019! Pákový kávovar Gaggia La Reale je vyráběn ve dvou variantách, a to jako dvoupákový (2GR) či třípákový kávovar (3GR). Gaggia La Reale je navržen tak, aby uspokojil potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka. Pro zajištění co největší efektivnosti práce obsahuje pákový kávovar bojler zvlášť pro páru a horkou vodu a zvlášť pro každou hlavu kávovaru. Ori ginální desig n inspirovaný odlesky světel se může pyšnit skvostným zevnějškem z mědi a oceli doplněným o světlé a jemné linie. Velkou předností pákového kávovaru Gaggia La Reale je možnost na stavení individuální teploty pro každou hlavu , což je možné díky dvěma bojlerům pro dvoupákový a třem bojlerům pro třípákový kávovar. Každou hlavu lze ovládat samostatně díky doty kovému disple ji s funkcí spořiče obrazovky a nabízí tři programovatelná tlačítka pro přípravu požadovaného nápoje s určením doby přípravy a natavením teploty. Součástí kávovaru je i tryska páry, která je vyrobena z materiálu nepodléhajícímu zahřívání. Kávovar informuje také o aktuální teplotě bojleru a umožňuje přepnout kávovar do úsporného režimu. Součástí je také počítadlo, které informuje o počtu připravených káv a množství spotřebované vody. Dále zahrnuje USB port pro nastavení parametrů kávovaru. Rovněž upozorní na potřebu výměny filtru. V neposlední řadě také nechybí nahřívací plocha pro šálky a možnost nastavení výšky díky upravitelným nohám kávovaru. Pákový kávovar se provádí ve dvou barevných variantách: bíla/měď a šedá/měď.

303 014,00 Kč