Orchestrale PHONICA

Orchestrale Phonica se řadí mezi pákové kávovary, který připraví skvělou kávu a uspokojí i toho nejnáročnějšího milovníka kávy.

Vyrábí se v automatické a semiautomatické verzi se standardním nebo zvýšeným výdejem kávy skupiny E61. Modely s automatickým ovládáním jsou dostupné s programovatelným dávkováním porcí kávy .

Vyrábí se jako jednopákový (1GR), dvoupákový (2GR) a třípákový (3GR). 

Svým jedinečným designem a kvalitním provedením se skvěle hodí do barů, restaurací a kanceláří.

V případě zájmu Vám rádi vyhotovíme nabídku odpovídající přímo Vašim požadavkům (zahrnující příslušenství, barevné kombinace, technické provedení).


Nevíte si rady a potřebujete poradit s výběrem?
Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: info@kavovaryservis.cz nebo volejte: 
+420 602 730 069. Cena od:

114 400,00 Kč


   Profesionální pákový kávovar Orchestrale Phonica byl vyroben na počest proslulého zpěváka Raye Charlese, který patřil mezi nejvýznamnější hudebníky 20. století. Jeho hlas se po koncertních sálech rozezníval také díky nezaměnitelně designovému mikrofonu, kterým se kávovar Phonica inspiruje a odkazuje na jeho tvar a vzhled.

   Pákový kávovar Orchestrale Phonica tímto vzdává hold jedinečným hlasům tehdejší doby, které navždy zůstanou důležitou součástí historie nejen ve světě hudby.


HLAVNÍ PARAMETRY

 • dostupný jako jedno-, dvou- či tří-pákový
 • programovatelné dávkování porce kávy u automatické verze kávovaru
 • hladinoznak
 • manometr
 • bojler a potrubí z mědi
 • matice a příruby z mosazi
 • manuální a automatický výdej horké vody
 • motorové čerpadlo s vodním chlazením
 • rám z lesklé nerezové oceli a detaily z metakrylátu v různých barevných variantách
 • široký výběr barev

VOLITELNÉ

 • elektrický ohřev šálků
 • kapučinátor
 • externí motorové čerpadlo
 • sériové rozhraní pro externí připojení
 • počítadlo
 • dřevěné provedení - páky a ventily horké vody a páry z ořechového masivu
 • bílé rukojeti páky na kávu pro 1 či 2 šálky

VOLITELNÉ BAREVNÉ KOMBINACE

ZÁKLADNÍ PROVEDENÍ - konstrukce z nerezové oceli s transparentním metakrylátem a zadní stěna z lesklé nerezové oceli

 • boční stěny a/nebo zadní panel z nerezové oceli, matné bílé, černé, světle modré retro, rezavě hnědá, dřevěné provedení, limitovaná edice s leštěnými boky se saténovým povrchem a vysokým leskem
 • dřevěné provedení z ořechového masivu

Barevné varianty metakrylátu: bílá, zelená, červená, žlutá, oranžová, modrá, fialová, lesklá stříbrná či zlatá

Rukojeti jsou v barvách: bílá, lesklá nerez, dřevo

Černé provedené s dřevěnými doplňky

 • konstrukce z nerezové oceli v černé barvě s bočními stěnami v barevných variantách: matné bílé, černé, světle modré retro, rezavě hnědá, dřevěné provedení, limitovaná edice s leštěnými boky se saténovým povrchem a vysokým leskem
 • dřevěné provedení z ořechového masivu

Barevné varianty metakrylátu: bílá, zelená, červená, žlutá, oranžová, modrá, fialová, lesklá stříbrná či zlatá

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

 • Orchestrale Phonica JEDNOPÁKOVÁ (1GR) v černém provedení se zlatými detaily (spařovací jednotka, hlava páky a boční stěna)

Každý kávovar je vyráběn individuálně a vždy tak, aby vyhověl všem požadavkům zákazníka. Je možné izpůsobení designu požadavkům zákazníka (př . umístění loga na boční či zadní stěnu kávovaru).  


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY

Orchestrale RADIOFONICA

Orchestrale Radiofonica je dvoupákový profesionální kávovar, který se vyrábí v automatické verzi a automatickým ovládáním. Disponuje zvýšeným výdejem kávy skupiny E61. Svým jedinečným a originálním designem se skvěle se hodí do barů, restaurací či kanceláří .  V případě zájmu Vám rádi vyhotovíme nabídku odpovídající přímo Vašim požadavkům (zahrnující příslušenství, barevné kombinace, technické provedení). Nevíte si rady a potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: info@kavovaryservis.cz  nebo volejte:   +420 602 730 069.   Cena od:

92 300,00 Kč

Orchestrale PHONICA

Orchestrale  Phonica se řadí mezi pákové kávovary, který připraví skvělou kávu a uspokojí i toho nejnáročnějšího milovníka kávy. Vyrábí se v automatické a sem iautomatické verzi se standardním nebo zvýšeným výdejem kávy skupiny E61. Modely s automatickým ovládáním jsou dostupné s programovatelným dávkováním porcí kávy . Vyrábí se jako jednopákový (1GR), dvoupákový (2GR) a třípákový (3GR).  Svým jedinečným designem a kvalitním provedením se skvěle hodí do barů, restaurací a kanceláří. V případě zájmu Vám rádi vyhotovíme nabídku odpovídající přímo Vašim požadavkům (zahrnující příslušenství, barevné kombinace, technické provedení). Nevíte si rady a potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: info@kavovaryservis.cz  nebo volejte:   +420 602 730 069.   Cena od:

114 400,00 Kč

Orchestrale ETNICA

Orchestrale Etnica je profesionální pákový kávovar, který připraví skvělou kávu či cappuccino a skvěle se hodí do kaváren, restaurací a barů . Je dostupný v automatické a semiautomatické verzi se standardním nebo zvýšeným výdejem kávy skupiny E61. Vyrábí se jako jednopákový (1GR), dvoupákový (2GR) a třípákový (3GR). Svým jedinečným designem a kvalitním provedením potěší každého milovníka kávy.  V případě zájmu Vám rádi vyhotovíme nabídku odpovídající přímo Vašim požadavkům (zahrnující příslušenství, barevné kombinace, technické provedení). Nevíte si rady a potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: info@kavovaryservis.cz  nebo volejte: +420 602 730 069.   Cena od:

113 800,00 Kč

Orchestrale NOTA

Orchestrale NOTA je jednopákový profesionální kávovar pro přípravu espressa disponující thermosifonickým napájecím systémem. Profesionální pákový kávovar Orchestrale NOTA je z celé řady kávovarů značky Orchestrale nejkompaktnějších kávovarem. Skvěle se hodí do malých barů, restaurací a kanceláří . Svým jedinečným designem a kvalitním provedením potěší každého milovníka kávy. V případě zájmu Vám rádi vyhotovíme nabídku odpovídající přímo Vašim požadavkům (zahrnující příslušenství, barevné kombinace, technické provedení). Nevíte si rady a potřebujete poradit s výběrem? Neváhejte nás proto kontaktovat na náš email: info@kavovaryservis.cz   nebo volejte:   +420 602 730 069. Cena od:

61 700,00 Kč

Gaggia La Reale

HORKÁ NOVINKA ROKU 2019! Pákový kávovar Gaggia La Reale je vyráběn ve dvou variantách, a to jako dvoupákový (2GR) či třípákový kávovar (3GR). Gaggia La Reale je navržen tak, aby uspokojil potřeby i toho nejnáročnějšího zákazníka. Pro zajištění co největší efektivnosti práce obsahuje pákový kávovar bojler zvlášť pro páru a horkou vodu a zvlášť pro každou hlavu kávovaru. Ori ginální desig n inspirovaný odlesky světel se může pyšnit skvostným zevnějškem z mědi a oceli doplněným o světlé a jemné linie. Velkou předností pákového kávovaru Gaggia La Reale je možnost na stavení individuální teploty pro každou hlavu , což je možné díky dvěma bojlerům pro dvoupákový a třem bojlerům pro třípákový kávovar. Každou hlavu lze ovládat samostatně díky doty kovému disple ji s funkcí spořiče obrazovky a nabízí tři programovatelná tlačítka pro přípravu požadovaného nápoje s určením doby přípravy a natavením teploty. Součástí kávovaru je i tryska páry, která je vyrobena z materiálu nepodléhajícímu zahřívání. Kávovar informuje také o aktuální teplotě bojleru a umožňuje přepnout kávovar do úsporného režimu. Součástí je také počítadlo, které informuje o počtu připravených káv a množství spotřebované vody. Dále zahrnuje USB port pro nastavení parametrů kávovaru. Rovněž upozorní na potřebu výměny filtru. V neposlední řadě také nechybí nahřívací plocha pro šálky a možnost nastavení výšky díky upravitelným nohám kávovaru. Pákový kávovar se provádí ve dvou barevných variantách: bíla/měď a šedá/měď.

303 014,00 Kč